درباره ما

در صورت داشتن هر گونه سوال با ما تماس بگیرید


شرکت توسعه صنایع ساخت و ساز ظریف کابین (سهامی خاص) یکی از شرکت‎های فعال در عرصه صنعت ساختمان‌های سبک (پیش ساخته) و سنتی می‌باشد. این شرکت در احداث ساختمان‌های پیش ساخته، مسکونی، اداری و تجهیز کارگاه‌های عمرانی سد و ریلی در اقصی نقاط کشور فعالیت قابل توجهی داشته و همیار شرکت‌های بزرگ عمرانی بوده است. شرکت ساخت و ساز ظریف کابین با ایجاد و احداث واحد پژوهش در تلاش است تا بتواند ایده‌ها و روش‌های نوین ساختمان‌های پیش ساخته در کشور عزیزمان ایران را به انجام برساند.
مجموعه صنعتی ظریف کابین طراح و اجرا کننده انواع ویلاهای پیش ساخته، مدرن، سنتی و کلاسیک با استفاده از متریال بتنی، چوبی، فایبر سمنتLSF و عمرانی واقع در کرج ( کردان) از جدیدترین فناوری و تکنولوژی تولید بهره می‌برد. این شرکت با کادری مجرب و توان و بهره‌وری بالا از سال 1386 فعالیت خود را در زمینه‌های ویلای پیش ساخت به کار برده تا آسایش و آرامش شما را فراهم کند. لازم به یادآوری است که مجموعه صنعتی ظریف کابین در آینده‌ای نزدیک با تولیدات جدید به کار آفرینی بیشتر و توسعه صنعت کشور عزیزمان کمک خواهد کرد.
مجموعه صنعت ظریف کابین با سال‌ها تجربه در ساخت و نصب انواع سیستم‌های پیش ساخته و با دارا بودن کادری مجهز و متخصص و با تامین کارگاه و تولید قطعات و احداث کارگاه در محل پروژه‌ها تا کنون گام‌های موثری در تسریع پروژه‌ها و صنعت بزرگ کشور برداشته است.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟